„Marshmallow“ rinkos dalis didėja, „Nougat“ dar niekur nematyti

android-marshmallow-android-nougat-mazas

Praėjo dar vienas mėnuo, o tai reiškia, kad pasirodė atnaujinti „Android“ pasiskirstymo skaičiai visame pasaulyje tarp skirtingų „Google“ mobilios operacinės sistemos versijų.

8android

Palyginus su praėjusiu mėnesiu, „Marshmallow“ šiek tiek paaugo ir dabar užima 18,7% rinkos (praėjusį mėnesį – 15,2%). Dvi „Lollipop“ versijos kartu užima 35%, tai 0,5% sumažėjimas, lyginant su rugpjūčiu. „KitKat“ taip pat dalis taip pat po truputį mažėja – 1,5% mažiau, lyginant su praėjusiu mėnesiu.

Visos „Jelly Bean“ versijos šiuo metu užima 15,6% – 1,1% mažiau nei rugpjūčio mėnesį. „Ice Cream Sandwich“ smuko 0,2%, tiek pat, kiek ir „Gingerbread“. Kaip ir paskutinius kelis mėnesius, „Froyo“ yra užstrigusi ties 0,1% rinkos dalimi.

Akivaizdu, kad šiame mėnesyje trūksta „Nougat“ paminėjimo, nors šios galutinė „Android“ versija buvo išplatinta palaikomiems „Nexus“, „Pixel“ ir „Android One“ įrenginiams rugpjūčio 22 dieną, o surinkti duomenys rodo 7 dienų laikotarpį, kuris pasibaigė rugsėjo 5 dieną. Pasak pačios „Google“ vertinimų, „Android“ versijos su mažiau nei 0,1% rinkos dalimi nėra atvaizduojamos galutinėje diagramoje. Taigi bent jau kol kas „Android 7.0 Nougat“ yra tokio situacijoje. Belieka tikėtis, kad iki spalio mėnesio ši versija sugebės prasibrauti pro 0,1% barjerą.

Mobili Linija