Savaitgalis su obuoliu: Apple išleido iOS 12.1 ir kitų operacinių sistemų atnaujinimus

Iš karto po spalio 30 dienos renginio, kompanija išleido „iOS 12.1“ operacinės sistemos versiją, kurią savo įrenginiuose gali įdiegti visi naudotojai.

Kas be klaidų ištaisymo, įrenginio našumo pagerinimo įdiegta naujo „iOS 12.1“?

Dviejų SIM kortelių palaikymas. Nauja „iOS“ versija įgalima antrų SIM kortelių naudojimą „iPhone XS“, „iPhone XS Max“ ir „iPhone XR“ telefonų modeliuose — tiek fizinės nano-SIM diegiamos Kinijos rinkai skirtuose naujuose „iPhone“ modeliuose tiek ir eSIM.

eSIM kol kas nėra palaikoma Lietuvoje, kaip ir daugelio pasaulio šalių operatorių. eSIM palaiko:

T-Mobile (Austrijoje, Čekijoje, JAV), Bell (Kanadoje), Hrvatski Telekom (Kroatijoje), Telekom (Vokietijoje), Vodafone (Vokietijoje ir Ispanijoje), Magyar Telekom (Vengrijoje), Reliance Jio ir Airtel (Indijoje), EE (Jungtinėje Karalystėje), AT&T ir Verizon Wireless (JAV).

eSIM taip pat palaiko ir pasauliniai paslaugų tiekėjai „GigSky“ ir „Truphone“.

Daugiau informacijos apie dviejų SIM kortelių naudojimą rasite „Apple“ svetainėje adresu support.apple.com/lt-lt/HT209044.

Grupiniai FaceTime skambučiai — galiausiai, praėjus pusmečiui nuo pristatymo „Apple“ užkūrė 32-jų žmonių vienu metu bendravimą „FaceTime“ aplikacijoje leidžiančią paslaugą.

Apple Music — patobulintas paieškos srautinės „Apple“ muzikos paslaugos tarnyboje algoritmas, kasdien nauji grojaraščiai ir galimybė naudotis „Friends Mix“ rinkiniais.

Portrait režimas — „iOS 12.1“ kompanija patobulino portreto režimą ir fono išplovimo efektą. Anksčiau fono ryškumą buvo galima reguliuoti tik po to kai nuotrauka padaryta. Po atnaujinimo fono išplovimą galima reguliuoti realiame laike prieš nufotografuojant.

Emoji — naujoje „iOS 12.1“ versijoje emoji mėgėjai ras daugiau nei 70 naujų emoji piktogramų.

Kompanija taip pat išleido ir „Apple Watch“ skirtos operacinės sistemos atnaujintą „watchOS 5.1“ versiją bei „Apple TV“ skirtą „tvOS 12.1“ ir „Mac“ kompiuteriams skirtą „macOS Mojave 10.14.1“.
PAPILDYTA: praėjus parai po „watchOS 5.1“ atnaujinimo išleidimo „Apple“ po pranešimų, kad šis atnaujinimas kai kuriems „Apple“ laikrodžių naudotojams juos „užlaužia“ — atnaujinimą atšaukė.