Microsoft Windows

Mozilla Firefox

„Mozilla FireFox“ naršyklė yra modifikuota „Mozilla“ naršyklės versija su patobulinta vartotojo sąsaja ir sumažintu kompiuterio resursų naudojimu. Jei jums standartinė „Mozilla” veikia per lėtai ar pvz. trūksta galimybės keisti mygtukų išdėstymą – naudokite šią naršyklę. „Mozilla FireFox“ ateityje pakeis dabartinę integruotą „Mozilla“ naršyklę. „Mozilla FireFox“ veikia „Windows“, „Linux“, „Mac OS X“ operacijų sistemose.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Opera

„Opera“ moka parsisiųsti failus iš „BitTorrent“ tinklų, gali pašalinti reklamas ir paveiksliukus, dešiniuoju pelės klavišu pasirinkus „Block Content“, papildyti įrankius pamėgtais paieškos serveriais. Skirtingoms svetainėms galima priskirti skirtingas nuostatas, pavyzdžiui, tam tikrus slapukus ar konkrečius reklaminius langus blokuoti tik vienoje svetainėje. „Opera“ turi patobulintus tekstų redagavimo įrankius. Programos kortelėse (tabs) atvaizduojamas sumažintas svetainės vaizdas. Dar viena naujovė ? į programą gali būti integruojamos nedidelės web programėlės (Widgets): žaidimai, torrent failų paieškos įrankiai, naujienų pranešikliai ir pan.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Apple Safari (nebepalaikoma)

Interneto naršyklė Safari sukurta Apple Computer, Inc. ir siūloma kaip Mac OS operacinės sistemos dalis. Dabar ją gali naudotis ir Windows vartotojai.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Google Chrome

Google Chrome – Google kuriama naršyklė, puslapių atvaizdavimui naudojanti WebKit variklį. Pirmoji vieša beta versija Windows operacinėms sistemoms išleista 2008 m. rugsėjo 2 d., pirmoji stabili versija – 2008 m. gruodžio 11 d. Pagal „StatCounter” duomenis naršyklė yra trečia pagal populiarumą, o jos rinkos dalis pasaulyje 2010 m. birželio viduryje buvo 9,16 %, Lietuvoje 10,02 %.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Parallels Workstation

Parallels Workstation – personaliniams kompiuteriams skirta virtuali mašina, norint kompiuteryje turėti daugiau nei vieną operacinę sistemą. Tai gali būti ir Windows, Linux, FreeBSD, OS/2. Nereikia perkrovimo.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Hiren’s BootCD

Sugędo kietasis diskas? nesikrauna operacinė? dingo kompiuteryje saugoti svarbus dokumentai? Kiekvienas, daug laiko prie kompiuterio praleidžiantis žmogus turi turėti Hiren’s BootCD, kuriame ras programas, kurių pagalba galės tvarkyti kietajame diske esančius failus, tikrinti kompiuterį nuo virusų ir turės daugybę kitų įvairiausių įrankių stabiliam ir našiam kompiuterio darbui.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Ultimate Boot CD

Ultimate Boot CD pasileidžia prieš operacinės sistemos startą ir diagnostikos priemonių pagalba leidžia patikrinti klaidas kietajame diske ir jo skirsniuose, atstatyti sisteminius failus, identifikuoti aparatinę ir programinę įrangą, greitai suformatuoti diską ir įdiegti Windows, dubliuoti kieto disko skirsnius arba visą diską, patikrinti sistemą antivirusu, išsaugoti BIOS nustatymus ir dar gali atlikti daug kitų operacijų. Skirta darbui kompiuteriuose su ne mažiau kaip 32 MB RAM. Ultimate Boot CD yra nemokama ir leidžiama dviejomis versijomis: bazine ir pilna. Pilnoja versija pritaikyta dirbti ir su Linux Knoppix operacine sistema. Pilna Ultimate Boot CD sudėtis gamintojo puslapyje.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

VMware Workstation

VMware Inc. kompanijos sukurta virtualinė programa, leidžianti Jums įsijungti vienu metu keletą operacinių sistemų viename kompiuteryje (persijungti iš vienos OS į kitą galima pereinant iš vieno lango į kitą), neperkraunat PC ir neišskiriant atskirų skirsnių. VMware Workstation veikimo esmė yra ta, kad kompiuteryje, dirbančiam vienoje operacinėje sistemoje, ji sukuria papildomai vieną arba keletą virtualių kompiuterių, kurių kiekviename galima paleisti atskirą operacinę sistemą. Pavyzdžiui, galima tuo pačiu metu dirbti Windows XP, Windows 9*, WinNT, FreeBSD arba Linux neskirstant operacinės sistemos į skirsnius ir neperkraunant kompiuterio, pereinant iš vienos OS į kitą. Iš esmės, VMware suteikia galimybę iš vieno kompiuterio padaryti keletą ir sujungti juos į bendrą virtualų vietinį tinklą.

VMware Workstation galimybės:
– Leidžia įdiegti ir įjungti keletą skirtingų OS viename standartiniame kompiuteryje;
– Leidžia įjungti virtualias mašinas Windows darbastalio languose arba pilno ekrano režime;
– Kitos virtualios mašinos toliau dirbs foniniame režime;
– Persijungimui tarp OS naudojami „karštieji klavišai”;
– Virtualius kompiuterius sukuria nedalinant disko į skirsnius;
– Gali paleisti Microsoft Windows pritaikytas programas kompiuteryje su įdiegta Linux OS, ir beveik neprarandant našumo;
– Leidžia kurti ir testuoti programas vienu metu skirtingoms sistemoms;
– Leidžia įjungti naujas ir netestuotas operacines sistemas ar programas saugaus testavimo režime (in a secure sandbox), nerizikuojant pažeisti stabilų sistemos darbą arba prarasti svarbius duomenis;
– Užtikrina bendrą failų ir programų naudojimą skirtingomis virtualiomis mašinomis, sukurto (netgi viename kompiuteryje) virtualaus tinklo pagalba;
– Leidžia įjungti server-client arba Web aplikacijas viename asmeniniame kompiuteryje, paleidžiant serverinę dalį viename virtualiame kompiuteryje, o kliento dalį – kitame.
– Leidžia viename kompiuteryje modeliuoti virtualaus tinklo darbą (pvz. mokomaisiais tikslais).

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

CCleaner

CCleaner – nemokamas sistemos optimizavimo įrankis. Jis leidžia pašalinti iš sistemos nereikalingus failus ir tai leidžia Windows greičiau veikti bei sutaupyti vietos kietajame diske. Taip pat ištrina internete lankytų puslapių istoriją, nuorodas ir kt.

Programą galite parsisiųsti čia:

——————————————————————————————————————–

Defraggler

Dauguma defragmentavimo programų leidžia defragmentuoti tiktai visą kietajį diską. Defraggler leidžia defragmentuoti individualius failus ir aplankus.

Defraggler palaiko Windows 2000, 2003, XP, Vista/7 x86-x64 sistemas. Palaikomos NTFS ir FAT32 failų sistemos.

Programą galite parsisiųsti čia:

Puslapiai: 1 2 3 4 5